אודות סטודיו סיאן

"עיצוב נטו, יפה ככל שיהיה, לא יעשה את העבודה.
רק עיצוב שיש בו חשיבה שיווקית אסטרטגית בהתאמה
לקהל היעד, יקדם את העסק להשגת המטרות שהציב לעצמו"

על הסטודיו:
חוויית העיצוב היא חוויה טוטאלית. עד כמה טוטאלית יעיד כל בעל עסק שמגיע לסטודיו בפעם הראשונה מלא בהתלהבות ובחדוות היצירה, אך יחד עם זאת עם הרבה סימני שאלה לגבי הדרך בה יוכל להעביר בצורה גרפית את המסר של בית העסק ואת ייחודיות המוצר או השירות שלו.

בעבודת צוות משותפת, נזהה את מטרות העסק או מטרת המותג אותו העסק רוצה לפרסם, ונאפיין את קהל היעד. נזהה מה בדיוק היה לקוח פוטנציאלי רוצה לראות ואיזה מסר מדויק יפעיל אותו ויגרום לו להיות הלקוח הבא של העסק שלך .

מהנקודה הזו, ינבטו הקונספט השיווקי והתדמית העיצובית האופטימאלית.

כלי היצירה בסטודיו סיאן הם לפני הכל-הקשבה, פתיחות ויצירתיות מחשבתית. אל אלה מצטרפים ידע שיווקי נרחב, חשיבה שיווקית אסטרטגית והכרות מעמיקה עם עולם הפרסום והתמחות בשיטות העיצוב העכשוויות והמתקדמות ביותר לאינטרנט ולדפוס.

כמו כן מספק סטודיו סיאן שירותים משלימים הכוללים: קופירייטינג, יחסי ציבור, צילומי תדמית, צילומי מוצר, הפקות וידאו, טקסטים שיווקיים, הפקות דפוס איכותיות, גימור והשבחה של מוצרי הפרסום.

תהליך העבודה בסטודיו כולל ניתוח שיווקי יסודי של מטרות העסק ויצירת קו עיצובי שיהיה הפתרון המדויק ביותר להשגת המטרות האלה.

מטרות אלו מושגות באמצעות כל הכלים שיוצרים מיתוג עסקי מנצח: שם, לוגו וסלוגן חזקים ובניית קו עיצובי אחיד שייצור בידול מיידי לכל מוצרי הפרסום המודפסים, אתר האינטרנט, פרסום בעיתונות ועוד.

מי קהל היעד שלנו?

  • עסקים חדשים
  • עסקים קטנים, בינוניים, גדולים
  • עסקים ותיקים שצריכים מיתוג מחדש או רענון של מיתוג קיים

הפתרונות שלנו כוללים את כל השלבים:
החל מבניית קונספט, מיתוג עסקי (שם,לוגו, סלוגן), עיצוב ובניית אתרים, עיצוב באנרים, דפי נחיתה ועיצוב והדפסת מוצרי שיווק (כרטיסי ביקור, גלויות פרסום, פולדרים, רול אפ, מודעות לעתונות, שלטי חוצות וכו')

קצת עלי:
אל נפלאות עולם העיצוב נחשפתי לראשונה לפני כ- 22 שנה כמנהלת רשת חנויות צילום שסיפקה שירותי הפקות צילום לקמפיינים פרסומיים עבור משרדי הפרסום המובילים במשק, תוך כדי העבודה חייתי את המוצר, את הוויזואליות ואת האימפקט העצום של תמונה, עיצוב, מסר, מילה וגרפיקה.

הייתה זו תקופת האבולוציה של עולם הצילום והעיצוב הגרפי, בשנים אלו התרחשה פריצת הדרך אל תחום האפשרויות הבלתי מוגבלות של הצילום והעיצוב הדיגיטאלי ועולם המחשבים. ככל שלמדתי יותר את התחום, למדתי להכיר בכוח האדיר שיש לעיצוב על קבלת החלטות הקנייה של לקוחות ועל החלטות בכלל.

זו הייתה עבורי אהבה ממבט ראשון והפתח אל עולם מופלא בו אני ממשיכה להתפתח וליצור יום יום.

בראשית דרכי המקצועית למדתי עיצוב גרפי, מולטימדיה, אומנות, שיווק ופרסום וצברתי ניסיון עבודה במשרדי פרסום ובסטודיו להפקות וגרפיקה.
בשנת 2001 הקמתי את סטודיו סיאן מתוך רצון לממש את כל הידע שצברתי ולתת ללקוחותיי מענה שלם שיהפוך את עסקיהם למשגשגים יותר באמצעות: קונספט נכון, מיתוג עסקי מנצח ומוצרי פרסום שיווקיים.

התוצאה היא אחת – מיתוג עסקי חזק, שיוצר: מוצרי פרסום ייחודיים שמעבירים מסר שיווקי ופרסומי שמניע את הלקוח אל בית העסק!

בסטודיו סיאן כל לקוח מקבל יחס אישי, המון סבלנות והקשבה, ליווי אישי ומקצועי מהשלב הראשוני של גיבוש הקו העיצובי ועד לקבלת המוצר המוגמר. בן אם זו עבודת מיתוג עסקי, עיצוב ובניית אתר אינטרנט, יעוץ שיווקי או עיצוב והפקת דפוס.

במאי 2016 השקתי את הספר שכתבתי: דייט עם לקוח – הדרך למיתוג מנצח, הספר זכה להצלחה רבה ולביקורות מעולות והוא נמצא לרכישה כאן באתר, בסטימצקי,
צומת ספרים וגם כקובץ דיגיטלי. רוצים לקרוא על הספר לחצו כאן.

אני מזמינה אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום,
בפגישה זו תוכלו לראות מגוון רחב של עבודות, להתרשם מהידע המקצועי ולבחון את האפשרות שלנו לעבוד יחד…
אז עשו את הצעד הראשון להצלחה והתקשרו אלי: 052-2531159 איריס.