עיצוב ובניית אתרים מתקדמים

עיצוב ובניית אתרים בסטודיו סיאן – איך אנחנו עובדים?

בסטודיו סיאן אנו מתמחים בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט תדמיתיים, גם אתר מכירות און ליין נבנה מתוך תפיסה תדמיתית מקדמת ולא רק כחנות עם פריטים.
עיצוב האתר הוא המשך ישיר לקו העיצובי הקיים לעסק ומטרתו לחזק את המיתוג והתדמית הייחודית של העסק.

עיצוב ובניית אתר תדמית מותאם לקהל היעד שלכם ומטרתו לגרום ללקוח הקיים או ללקוח הפוטנציאלי לשהות באתר כמה שיותר זמן, להניע את הגולש באתר ולהוביל אותו ליצור עימך קשר, להשאיר פרטים או לרכוש מוצר או שרות.

בסטודיו סיאן אנו מעצבים אתר מהשלב הראשוני או משדרגים אתר בהתאם לצרכים העיצוביים והשיווקיים המשתנים של האינטרנט.

אתר שנבנה לפני מס` שנים, רוב הסיכויים שאינו מותאם לצרכי האינטרנט כיום ורצוי לעצבו ולבנות אותו מחדש, לשדרג או רק לרענן אותו. השפה הגרפית משתנה מתקופה לתקופה וגם חוקי החיפוש במנועי החיפוש, מבנה האתר והמסרים.

האתר נבנה בהתאם לחוקי השיווק באינטרנט ובהתאם למנועי החיפוש המובלים בעולם ובהתאמה לגוגל בפרט.

לכל אתר מערכת ניהול תוכן מהמתקדמות ביותר המערכת לניהול תוכן הינה ידידותית וקלה לשימוש, המטרה לעדכן אחת לתקופה את האתר ולהשאירו אטרקטיבי לגולש שמגיע אליו ובמיוחד ללקוחות חוזרים.

מערכת ניהול התוכן הינה ידידותית וקלה מאוד לשימוש ישנה אפשרות להוספות דפי תוכן ותמונות ללא הגבלה וללא תוספת תשלום. אצלנו תקבלו הדרכה אישית וליווי מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

מכיוון שגם שיווק העסק שלכם חשוב לנו, פיתחנו עבורכם מערכת למשלוח ניוזלטר מהאתר ללא תשלום, השימוש והמשלוח אינם עולים לכם כסף ומאפשרים לכם לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים שלכם ועם לקוחות פוטנציאלים חדשים שנרשמים לאתר דרך תיבת השיווק.

טיפ חשוב! הקשר עם הלקוחות שלכם הינו הדבר החשוב ביותר בעסק!
להגיע ללקוח חדש עולה המון כסף ודורש הרבה אנרגיה, שימור לקוח, ע"י דיוור של טיפים, מבצעים וחג שמח, משאיר אתכם בתודעת הלקוח ולכן כאשר הוא ירצה מוצר או שירות שאתם נותנים, רוב הסיכויים שיחזור אליכם ולא יפנה למתחרה שלכם שבמקרה שלח לו טיפ חדש!

אז אם גם אתם הבנתם שאתר אינטרנט איכותי חשוב לקידום העסק שלכם, אתם מוזמנים להרים טלפון ולהגיע לפגישת יעוץ ללא תשלום פשוט התקשרו! 052-2531159

כיצד לבחור את הסטודיו שיבנה לכם אתר אינטרנט מקצועי ומתקדם?

חשוב לבדוק כמה שנות ניסיון יש למי שאתם עובדים מולו בסטודיו (לפעמים לבעל הסטודיו ניסיון נכבד אך לעובד שמולו אתם עובדים יש רק ניסיון של שנה בדיוק למעצב הגרפי מבית הדפוס)
כמה שנים הסטודיו קיים ומי הם לקוחותיו בקשו לראות עבודות, לא על המחשב אלה עבודות אמיתיות כאלה שאתם יכולים לראות, לגעת לבדוק איכות.
בקשו לראות אתרים חיים, מוזמנים לפנות אלינו לקבל רשימת אתרים חיים וודאו כי אתם עובדים באופן קבוע עם אותו מעצב כך שלא תועברו כל פעם להמשך עבודה עם מעצב אחר.
אל תתביישו לבקש המלצות או טלפון של ממליצים במידת הצורך.

אתם מוזמנים להרים טלפון ולהגיע לפגישת יעוץ ללא תשלום פשוט התקשרו! 052-2531159יך