מיתוג אחיד באינטרנט

מדוע חשוב שהשפה המיתוגית תהיה זהה בכל פינה? באתר, באימייל, בדף הלוגו? בפייסבוק?

מיתוג עסקי באינטרנט הינו תחום רחב שמקיף בתוכו את אתר האינטרנט, רשתות חברתיות ועסקיות כמו: הדף העסקי בפייסבוק, לינקדין, טוויטר, פינטרס וכו' כמו כן מיתוג באינטרנט כולל את הפרסומים והמופעים הרבים שיש לעסק באינדקסים, פורטלים, מאמרים, ואפילו כולל את חתימת המייל וכו'

מכיוון שכך יש לתת תשומת לב רבה לאופן שבו התדמית העסקית מופיעה ברחבי האינטרנט. לכל מקום ישנם חוקי הפרסום והמופע שלו ולכן יש צורך לייצר התאמות לגודל הלוגו, ולמבנה. במידה ויש אפשרות מומלץ לשים תמונה של בעל העסק או איש קשר זמין, במקומות רבים ישנה אפשרות לרשום תקציר על העסק שמומלץ שיהיה כתוב בשפה שיווקית ומזמינה ואם אפשר שיהיה קישור ישיר לאתר העסק. (טוב גם לקידום אורגני)

את המיתוג העסקי חשוב מאוד לבצע בסטודיו מקצועי כמו סטודיו סיאן שממתג עסקים כבר 16 שנה, המיתוג העסקי צריך לכלול את השם של העסק, עיצוב הלוגו, משפט נלווה ו/או סלוגן, לפני שמתחילים למתג את העסק יש צורך לקיים פגישת קונספט ולנתח את העסק ואת קהל היעד שלו.

אם אינכם יודעים לכתוב כתיבה שיווקית אינטרנטית מומלץ שתפנו לכותב שיווקי מנוסה, כתיבה באינטרנט שונה מכתיבת פרופיל חברה בדף לוגו או בפולדר, בכתיבה שיווקית לאינטרנט ישנם דגשים מיוחדים כמו מילות מפתח יחודיות לכם, אנו נשמח לעמוד לרשותכם גם בכתיבה השיווקית.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולדעת כיצד למתג את העסק שלכם באינטרט ולתת לעסק שלכם יתרון משמעותי על פני המתחרים?

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום חייגו עכשיו: 052-2531159, 077-5600464