מיתוג אתר אינטרנט

מדוע חשוב שאתר האינטרנט יהיה ממותג? מדוע חשוב שאתר האינטרנט יהיה בנוי בצורה מקצועית?

בשנים האחרונות אנו נחשפים לתופעה מוזרה בה גם עסקים מבוססים מסתפקים באתר אינטרנט זול או חינמי, הם יוצרים אותו לבד וכך הוא נראה, הוא נבנה תלאי על תלאי במקרה הטוב יש את הלוגו באחת הפינות אך לרוב הם מסתפקים בלרשום את שם העסק במקום המיועד.

כך נוצר להם אתר תלוש מהקו העיצובי מיתוגי המתבקש לכל עסק, האתר נראה זול וחובבני ואינו משקף את ערכי המותג והוא אינו ממשיך את השפה המיתוגית של העסק.

נושא מיתוג אתר הוא נושא חשוב ביותר מכיוון שמעבר לפייסבוק או לכל רשת חברתית האתר הוא הנוכחות המקצועית והעסקית של העסק ברשת ולכן אנו בסטודיו סיאן דואגים שהאתר שאנו בונים לכם יהיה עם המשך ישיר למיתוג העסקי הכללי של העסק. המטרה מעבר לנראות והתדמית העסקית שהאתר יכיל מידע רלוונטי ויהפוך אתכם להיות אוטוריטה בתחום ולפחות ברגע שלקוח פוטנציאלי נכנס לאתר שלכם.

בסטודיו סיאן אנו מקפידים ליצור לכם תדמית עסקית אחידה אשר תבוא לידי ביטוי בכל מוצרי הפרסום והשיווק בעסק החל מכרטיס הביקור ועד לאתר האינטרנט.

אתר האינטרנט של העסק הוא הפנים המשמעותיות שיש לעסק באינטרנט ולכן יש להשקיע בכך מחשבה ותכנון ולייצר לעסק במה מכובדת שתיתן לעסק חזות מרשימה אשר תייצג את העסק בצורה נאמנה ותגרום לגולש רצון להישאר באתר וללמוד עליכם כמה שיותר לצפות בעבודות, ממליצים, מאמרים ועוד.

בתהליך מיתוג האתר אנו לומדים את העסק שלכם ואת המתחרים כפי שהם באים לידי ביטוי באינטרנט ולא רק באתר. אנו מסיקים מסקנות לגבי הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ומה הם היו מצפים לפגוש באתר כדי שירשים אותם ויהפוך אותם ללקוחות.

למיתוג האתר ישנה חשיבות עליונה, מומלץ שהגולש אשר מגיע לאתר יפגוש אתר נעים וברור, צבעים מזמינים, הוא צריך לראות את שם העסק והלוגו בצורה ברורה, הוא צריך מיד עם כניסתו לאתר להבין במה האתר עוסק.
הגולש צריך להרגיש שהאתר שלכם הוא בדיוק מה שהוא מחפש ולכן חלק ממיתוג האתר זה העיצוב החכם שכולל בתוכו את מבנה האתר, קטגוריות מרכזיות מעוצבות, ניווט קל ונגיש.

צריך לזכור שלגולש הממוצע אין סבלנות, אם האתר לא יעניין ויסקרן אותו ויהיה נגיש ומזמין הוא יצא מיד וימשיך למתחרים שלכם.

המבחן האמיתי הוא מבחן ההתקשרות, האם הלקוח התקשר אליכם? האם הוא השאיר פרטים? הרי זו בדיוק מטרת האתר!

אתר ממותג מניע יותר לקוחות לעסק! הצטרפו להצלחה!

לפגישת ייעוץ ראשונית ללא תשלום חייגו עכשיו: 052-2531159, 077-5600464