מיתוג עסקי

מיתוג זה לא רק לוגו, זה המיכלול…
זה צורה, זה צבע, זו שפה, זו הכוונה, זו האמירה, זה הרגש, זו ההסכמה, זה הרצון, זו הבחירה, זו ההזדהות, זה מה שהקהל לקוחות שלך מצפה לפגוש!
בואו לעבוד עם מקצוענים שעושים זאת כבר למעלה מ- 20 שנה, עם אלפי לקוחות!

מיתוג עסקי מנצח!

מיקוד. אסטרטגיה. בידול. מיצוב. מסרים. לקוחות!

בסטודיו סיאן אנו מתמחים במיתוג עסקי, עיצוב ובניית לוגו לעסק, חיבור סלוגן מניע ומציאת שם מתאים לעסק, כל אלה יחד עם הקו העיצובי מותאמים לאופי העסק ולקהל היעד של בית העסק במטרה להניע אותו ולהפוך אותו להיות הלקוח הבא של העסק.

היום מיתוג עסקי הינו שילוב של אומנות ביצירה יחד עם חשיבה אסטרטגית ומקצועיות בזיהוי קהל היעד, הלקוחות שלכם חשופים לאלפי פרסומות כל יום, הם כבר רווים ממסרים שיווקים ואפילו מבולבלים ולכן…ניתוח נכון של צרכי קהל היעד וזיהוי המסרים העיצוביים שיגרמו ללכידת תשומת ליבו הם אלה שיגרמו לו להתקשר, לקנות את המוצר או להשתמש בשירות.

מיתוג עסקי הוא השלב הראשון בתהליך, אנו בסטודיו סיאן, נייצר עבורך את כל הכלים שדרושים להצלחת העסק שלך, אתר אינטרנט עם המיתוג העסקי שלך, מוצרי פרסום מודפסים, אנו ניתן לך יעוץ שיווקי, כיצד להגיע ללקוחות שלך, היכן הם נמצאים, מה ידבר אליהם ויגרום להם לבחור דווקא בכם ולא במתחרים שלכם.
במרוצת השנים מיתגנו בסטודיו סיאן מאות עסקים והובלנו אותם להצלחה ולשגשוג כלכלי, אם גם אתם רוצים להיות בן הלקוחות שבחרו בנו והצליחו התקשרו ותגיעו לפגישת יעוץ ללא תשלום!

כיצד המיתוג העסקי משפיע על הלקוחות?

הכרות עם מוצר חדש חושפת אותנו מיידית לשפע של גירויים: וויזואליים ומילוליים, מודעים ותת-מודעים. המכנה המשותף של כל הגירויים האלה הוא – תחושת החוויה. ליצירת החוויה הזו שמבליטה ומבדלת את המוצר קוראים בשפה השיווקית – מיתוג.

מיתוג עסקי חזק ישאיר את בית העסק בתודעת הקונה לאורך זמן, יעביר מסר חיובי, וייחרט בזיכרון הלקוח. לכן, כאשר אנו באים למתג בית עסק, נשים דגש על הייחודיות של העסק ומוצריו ועל הערכים החיוביים שהוא מבטא.

מטרתו של מיתוג עסקי נכון – לגרום לקהל היעד להתחבר למוצר או לשרות שלך, ולהעדיף אותו על פני אחרים.

מותג חזק יהפוך להיות חלק מהתדמית האישית של לקוח שיבחר בו; הערכים שהמותג משדר כגון: רעננות, שובבות, יוקרה, אמינות, חדשנות – ישתלבו בתדמית הלקוח וישקפו את ייחודיותו.

המסר השיווקי עשוי להשתנות בהתאם לרוח התקופה והאופנה, אך תמיד ישרת את אותם ערכי מותג!

מהו בעצם מיתוג עסקי?

המושג "מותג" מורכב מן המילים מוצר+תג. מהו מוצר, כולנו יודעים ואין צורך להסביר. אך מהו התג שמצטרף אל המוצר, והופך אותו למותג?
ובכן, התג הזה הוא סל הערכים שהמוצר משדר ללקוחות שלו. כל מוצר, שירות, עסק משדר באופן כזה או אחר ללקוחות שלו ערכים מסוימים, כמו למשל: זול, איכותי, שירות טוב, שירות גרוע, תורים ארוכים, יחס אישי מיוחד וכדומה. התג אשר מוצמד למוצר נוצר, בראש ובראשונה,  על ידי הלקוחות, אשר פוגשים במוצר, חווים אותו ומקבלים יחס כלשהו כלפיו. אך אנו, כבעלי עסקים, לא רוצים ולא יכולים להרשות לעצמנו  להסתמך רק על הלקוח ועל מה שיקבל מאיתנו. כדי להתפרסם ולגדול, אנחנו צריכים להיות אלו שיחליטו אילו ערכים יראה הלקוח כאשר יפגוש  בעסק או במוצר שלנו.

איך בונים מיתוג עסקי?

ובכן… ראשית, יש להכיר את המוצר שאותו אתם מוכרים. זה יכול להיות מוצר, עסק, שירות או כל דבר אחר. כאשר אנו בונים מיתוג, אנו בודקים מה העסק שלכם באמת מציע. ישנו כלל חשוב במיוחד בפרסום: "אין דבר גרוע יותר למוצר גרוע, מפרסום טוב". למה הכוונה? באופן מוקצן, אם העסק שלכם מציע למכירה מוצרים זולים באיכות ירודה, ואתם ממתגים אותו כעסק איכותי, למעשה, הרסתם את סיכויי העסק להצליח ומדוע? מכיוון שהלקוח הראשון שיתרשם מן המיתוג האיכותי שלכם ויגיע לחנות, יגלה מיד שמדובר בשקר. בתוך זמן קצר, אף לקוח לא יגיע לחנות. המיתוג שלכם חייב להתבסס על המציאות, כדי שהלקוחות שיגיעו על סמך המיתוג והפרסום יקבלו את
מה שחיפשו.  לכן, השלב הראשון במיתוג הוא בדיקה וניתוח של העסק שלכם, תהליך זה הוא חלק מבניית הקונספט.

כיצד בונים ערכי מותג?

בשלב הבא, עליכם לבחור את ערכי המותג שלכם. העסק שלכם מציע דברים רבים, מתוכם תצטרכו לבחור דבר אחד עיקרי, ואולי עוד 2-3 דברים נוספים, שייצרו את המותג שלכם, ואת הדרך שבה הוא מצטייר בעיני הלקוחות שלכם. בחירת הערכים צריכה להתבסס גם על הצרכים של הלקוחות שלכם, ועל קהל היעד שאליו אתם פונים. פנייה לקהל יעד צעיר תהיה שונה מפנייה לאנשים בגיל השלישי וכו'. ערכי מותג יכולים להיות לדוגמה: חדשנות, יצרתיות, שמרנות, שובבנות, קוליות, חופש, קלילות, אלגנטיות ועוד… ועוד…

מיתוג עסקי, שלבי בנייה הויזואליים, הגרפים

לאחר שבניתם את ערכי המותג, ניתן להתחיל לבנות את המותג באופן מעשי. מותג בסיסי מורכב משם, לוגו וסלוגן, אולם הוא יבוא לידי ביטוי בכל מוצרי הפרסום והשיווק של העסק אחד הדברים החשובים הינו להקפיד על קו עיצובי אחיד בכל המקומות. למעשה, המיתוג המילולי והגרפי צריך להופיע בכל מקום שבו הלקוח פוגש בעסק שלכם ויכול לזהות שזה הינו אותו עסק. 

הלוגו, למשל, צריך להופיע בכל אזכור גרפי של העסק, החל מן השלט בפתח העסק ועד לשקיות המוצרים. כך גם שם העסק. 

פתחתם עסק? צריכים למתג את העסק? המיתוג שלכם זקוק לרענון?
אתם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ ללא תשלום: 052-2531159, 077-5600464
מיתוג ממוקד מטרה! להצלחה שרואים אותה!