עיצוב גרפי - מיתוג חזותי

העיצוב הגרפי הוא השלב שבו בניית הקונספט והמיתוג באים לידי ביטוי בצורות, צבעים, פרספקטיבה, פונטים, מילים … כל אלה יחד מעבירים את המסר השיווקי של בית העסק.

עיצוב גרפי אינו עומד כיום בפני עצמו, לפני שנים מדדו עיצוב גרפי לפי מושגים של יפה או לא יפה, כיום עיצוב גרפי הוא המשך ישיר לבניית קונספט ומיתוג מלא לעסק והעיצוב הגרפי הוא החלק של היצירה והעיצוב בפועל.

עיצוב גרפי אפקטיבי ידגיש את ערכי המותג, תוך שימוש בסמלים ודימויים שייצרו אצל הלקוח אסוציאציות חיוביות ויעוררו אותו לפעולה, היופי של העיצוב חייב לשקף את בית העסק, עיצוב גרפי שהוא רק יפה, ללא התאמה וקריאת המפה השיווקית וזיהוי קהל היעד לא ישרתו את בית העסק או החברה.

ישנן הרבה מאד דרכים לעצב לוגו יפהפה, אך מעט מאד דרכים מדויקות (אם לא אחת בלבד!) לעצב לוגו נכון, יצירתי ומושך עין, שמעבר להיותו יפה, "ידבר" אל הלקוח הפוטנציאלי בשפה שהוא מזדהה איתה.

ככל שחזון החברה ומטרותיה לטווח הרחוק מורכבים יותר, כך יידרש פתרון עיצובי ממוקד ומדויק יותר. פתרון כזה יתקבל במסגרת תהליך ניתוח שיווקי וסיעור מוחות יצירתי שתוצאתו: קו עיצובי אחיד שילווה את בית העסק לכל אורך הדרך, מיתוג עסקי כולל עד… להגדרת האתגר העסקי הבא.

בסטודיו סיאן כל העיצוב הגרפי נעשה עם חשיבה שיווקית אסטרטגית על מנת ליצור לבית העסק בידול ומיצוב לפי הערכים שבית העסק הציב לעצמו.

מבחינתנו העיצוב הגרפי הוא התוצאה של תהליך מיתוג פרטני ואישי לכל בית עסק ולכן אם תתבוננו באלפי העבודות, העיצובים, המיתוגים, האתרים, לא תמצאו שניים דומים, כל עסק מקבל את העיצוב החזותי הייחודי לו.

צריכים עיצוב גרפי מבוסס חשיבה שיווקית אסטרטגית לעסק?
התקשרו אלי: 052-253115 איריס