דרך מנצחת לבניית אתר אינטרנט מקצועי ומתקדם!

אופן העבודה בסטודיו סיאן
מפנה אתכם לדרך חדשה ומוצלחת!
אז איך אנחנו יוצרים לכם אתר כזה?
אופן ההעבודה:

בסטודיו סיאן אנו מתמחים בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט – אתרי תדמית, אתרי מכירות און ליין, דפי נחיתה.
עיצוב האתר הוא המשך ישיר לקו העיצובי הקיים לעסק ומטרתו לחזק את המיתוג והתדמית הייחודית של העסק.

האתר מעוצב ונבנה עם חשיבה שיווקית אסטרטגית בכדי לייצר לכם אתר שיעבוד עבורכם.

עיצוב ובניית אתר האינטרנט מותאם לקהל היעד שלכם ומטרתו לגרום ללקוח הקיים או ללקוח הפוטנציאלי לשהות באתר כמה שיותר זמן, להניע את הגולש ​באתר ולהוביל אותו ליצור עימך קשר, להשאיר פרטים או לרכוש מוצר או שירות.

בסטודיו סיאן אנו מעצבים אתר מהשלב הראשוני או משדרגים אתר בהתאם לצרכים העיצוביים והשיווקיים המשתנים של העסק והאינטרנט.

אתר שנבנה לפני מס` שנים, רוב הסיכויים שאינו מותאם לצרכי האינטרנט כיום ורצוי לעצבו ולבנות אותו מחדש, לשדרג או רק לרענן אותו.
השפה הגרפית משתנה מתקופה לתקופה וגם חוקי החיפוש במנועי החיפוש.

האתר נבנה בהתאם לחוקי השיווק באינטרנט ובהתאם למנועי החיפוש המובלים בעולם ובהתאמה לגוגל בפרט.

לכל אתר מערכת ניהול תוכן מהמתקדמות ביותר המערכת לניהול תוכן הינה ידידותית וקלה לשימוש, המטרה לעדכן אחת לתקופה את האתר ולהשאירו אטרקטיבי לגולש שמגיע אליו ובמיוחד ללקוחות חוזרים.

מערכת ניהול התוכן הינה ידידותית וקלה מאוד לשימוש ישנה אפשרות להוספות דפי תוכן ותמונות ללא הגבלה וללא תוספת תשלום.
אצלנו תקבלו הדרכה אישית וליווי מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

כל מה שצריך לדעת על עיצוב ובניית אתרים

עולם האינטרנט המתקדם שהפך להיות חלק בלתי נפרד מעולמנו יצר מצב שבו כל עסק שמכבד את עצמו, זקוק לאתר אינטרנט איכותי, על מנת להגיע ללקוחות רבים ככל האפשר ועל מנת ליצור מיתוג עצמי כעסק איכותי ומתקדם. אז איך עושים את זה? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב ובניית אתרים.

עיצוב בניית אתרים

בנייה של אתר אינטרנט מתחלקת לכמה חלקים עיקריים. השלב הראשון איפיון שיווקי של האתר: מי קהל היעד שלו, מה רוצים להבליט ומה רוצים להצניע, חלוקה לקטגוריות ומיקום השירותים העיקריים השלב השני עיצוב האתר מותאם לשפה המיתוגית ומטרתו ליצור המשך ישיר למיתוג ולשפה הגרפית בכדי ליצור המשכיות וזיהוי המותג השלב השלישי החלק טכני של התכנות מהבסיס באתרים מותאמים אישית או הקמת האתר והתאמתו במידת האפשר לצורכי העסק (אין ספק שבמידה ויש לעסק תקציב לבנות אתר מותאם אישית CUSTOM MADE אז תמיד עדיף) השלב הרביעי הינו חלק נפרד מהקמת האתר אך חלק אינטגרלי מקידום העסק עצמו וזה שלב קידום האתר אורגנית או באופן ממומן בהתאם לתכנית השיווק ולתקציב העומד לראשות העסק.

לפני החלקים שלב הגדרת האתר באופן כללי
כאשר אתם נכנסים לאתר אינטרנט כלשהו, אתם רואים בו תמונות, טקסטים, סרטונים ועוד. מאחורי כל אלה מומלץ שתהיה מושקעת מחשבה שיווקית רבה. כאשר בונים אתר אינטרנט חדש, יש להשקיע מחשבה ראשונית בהגדרת המטרות של האתר. האם מדובר באתר תדמיתי? האם יש בו אפשרות של יצירת קשר ישיר עם העסק? האם מדובר באתר מכירתי? כל סוג של אתר בנוי בצורה שונה, בעיקר מבחינה שיווקית. לאחר שהמטרות הוגדרו, ניתן להחליט מה בדיוק יהיה באתר – אלו טקסטים, איזה סגנון עיצובי יהיה לאתר, מה אנחנו רוצים שהלקוח יעשה, הלקוח באופן בלתי מודע מצפה שנניע אותו לפעולה ואנחנו היינו מאוד רוצים להניע אותו לכיוון של מידע רלוונטי שיגרום לו ליצור איתנו קשר.

החלק האיפיוני
אתר טוב הוא אתר שמאופיין נכון בהתאמה לקהל היעד, ולמטרה השיווקית אותה העסק הציב לעצמו. כאשר לעסק ישנם כמה קהלי יעד, לדוגמא רשת מאפיות שפונה לשני קהלי יעד עיקריים: האדם הפרטי שבא וקונה לו ולמשפחתו והקהל השני מוסדי/ארגוני, אירועים אשר מזמין בכמויות גדולות מאוד ולעיתים יש לו דרישות שונות. ההבחנה בן הקהלים צריכה לבא לידי ביטוי באיפיון למשל יש לשקול פניה נפרדת לכל קהל ע"י שתי קטגוריות נפרדות אשר כל קטגוריה תכיל אך ורק מענה לצרכי אותו קהל. לעיתים כחלק מהאיפיון יש אפשרות ליצור דף מוצפן אשר הכניסה אליו תהיה למשל לספק או קהל יעד מסויים ע"י שם משתמש וסיסמה. חלק חשוב באיפיון האתר יהיה היכן ימוקם כל כפתור, קטגוריה, תיבת צור קשר, פניה וכו', איפיון נכון יוצר חוויית משתמש טובה גורם ללקוח לנוע בכיוון אותו בחרנו מראש ומייצר הרבה יותר פניות רלוונטיות.

החלק העיצובי
כאשר ישנן מטרות מוגדרות לאתר, ניתן להתחיל לעצב אותו. עיצוב של אתר צריך להתכתב היטב עם ערכי המותג המיוצג באתר. כלומר, יש לעשות שימוש בלוגו של העסק, בשם שלו, בסלוגן שלו ובשאר חלקי המיתוג שלו, בהתאמה מלאה לצרכים של האתר. כאשר העיצוב של האתר נעים לעין, ומשדר את המסרים המתאימים לעסק, הוא גם מושך אליו גולשים אשר נהנים לשוטט בין דפי האתר במשך זמן רב. חלק חשוב כמובן הוא להמשיך בעיצוב האתר את הקו העיצוב המאפיין של בית העסק, בצבעים, בצורות בשרותי העסק. מכיוון שהמערכות ניהול התוכן של האתר מאפשרות המון גימיקים כמו מסגרות, אפקטים, ועולם הטכנולויה בכלל מאפשר שילוב באתר ל פיצ'רים שקופצים ומפתיעים בצורה שהגולש מאוד לא אוהב, חשוב מאוד לא להיסחף אחרי האפשרויות הבלתי מוגבלות ויש ליצור אתר המעוצב אומנם בקפידה אבל עם המון תשומת לב לנינוחות הגולש כשהמטרה תמיד להניעו ליצור קשר אך לא באגרסיביות. דוגמא לאגרסיביות, גולש שנכנס לאתר לקרוא מאמר וכל שניה קופץ לו חלון הרשמה לניוזלטר, יגרום לו לנטוש את האתר ואותכם ולגלוש לחפש מידע במקום אחר.

החלק הטכני
החלק הטכני הוא הבסיסי ביותר, אולם הוא חשוב מאוד – בחלק הזה דואגים לממשק נוח של האתר, קודם כל כדי שבעל האתר יוכל לתפעל אותו ולהכניס תכנים 24/7/365. שנית כדי שהגולש יוכל להתמצא באתר בקלות מבחינה טכנית, להשתמש בו בנוחות וליהנות מן הגלישה באתר. ללא בנייה נכונה של האתר, לא יעזרו המסרים השיווקיים הנכונים ולא העיצוב היפה, משום שהגולשים יתקשו לגלוש באתר. אתר שכל הזמן קופצים בו דברים, מתחלף רקע יש מוזיקה מציקה, כל אלה יגרנו לגולש פשוט לנטוש וזה ממש לא שאתם רוצים. למרות שכיום האתרים שלנו מאפשרים גימיקים רבים מומלץ להשתמש בהם במינון נכון אם בכלל. לאחר עיצוב ובניית אתרים, חשוב להשקיע גם בקידום האתר, על מנת להנגיש אותו לגולשים.

החלק הקידומי
קידום האתר הוא חלק מצד אחד טבעי ובסיסי ולכן עוד לפני שהאתר יוצא לקידום ממומן או אורגני נעשה את המקסימון כך שמילות מפתח ישתלבו היטב כחלק משמות הכפתורים, הקטגוריות, המאמרים וכו' כמובן שזה חייב להיות בהתאמה לאיפיון ולאסטרטגיה באופן כללי. לאחר מכן צריך לראות מה המטרה של העסק מבחינת חשיפה וכמה מהר הוא רוצה להגיע לפניות מהאתר או מדפי נחיתה שיש באתר. ברגע שכמות החשיפה מוגדרת נתייחס לשלב התקציב העומד לרשותו של העסק. חשוב מאוד להבדיל בן מהירות חשיפה של קידום אורגני לבן קידום ממומן. קידום אורגני לוקח זמן שיכול להגיע עד שלושה ושישה חודשים וניתוחים אינטסנטיבים של פעילות הוא מצריך גם פעילות מחוץ לאתר והרבה טקסט ומאמרים בתוך ומחוץ לאתר. קידום ממומן להבדיל דקה לאחר אישור הקמפיין האתר יופיע ראשון יש לזכור שהוא יופיע ראשון במחזורי חשיפה עם עוד אתרים בעיקר של מתחרים חזקים, חיסרון כל לחיצה עולה כסף והרבה פעמים אפשר לצפות ללחיצות רבות ממתחרים ואפילו בכוונה תחילה לרוקן את הקופה. אז מה עדיף? בגדול אם יש מספיק תקציב לעשות את שניהם במקביל וללכת על קמפיין ממומן חזק עד שהאורגני יתפוס ואז לשלב ממומן רק בתקופות מסויימות. זה רלוונטי בעיקר לעסקים עם עסקאות גדולות שלעיתים מליד אחד טוב יכולים לכסות כמב חודשי קמפיין וכל הלידים אחריו הם רווחים מתוקים.

טיפים חשובים!
אתר אינטנרט טוב ממצב אתכם ונותן לכם במה שיווקית מול הגולשים, לכן השקיעו באתר וצרו נוכחות מקצועית חסרת פשרות. בכל דף מומלץ דרך ליצור איתכם קשר, על ידי מספר טלפון, קישור עמוד צור קשר או ממש תיבת צור קשר.צרו אתר נגיש וידידותי.

הקשר עם הלקוחות שלכם הינו הדבר החשוב ביותר בעסק! להשיג לקוח חדש עולה המון כסף ודורש הרבה אנרגיה, שימור לקוח, ע"י דיוור של טיפים, מבצעים וחג שמח, משאיר אתכם בתודעת הלקוח ולכן כאשר הוא ירצה מוצר או שירות שאתם נותנים, רוב הסיכויים שיחזור אליכם ולא יפנה למתחרה שלכם שבמקרה שלח לו טיפ חדש! ובהקשר שלנו מומלץ בכל פריט שיווקי, ניוזלטר, פלייר, כרטיס ביקור, גלויה, פולדר לשים את כתובת האתר אולי המידע הנוסף שיש באתר והתדמית הטובה תגרום ללקוח הפוטנציאלי ליצור איתכם קשר.

מעוניינים באתר מקצועי ומתקדם?
צרו איתנו קשר וקבלו מידע עדכני וייעוץ ראשוני ללא תשלום, דברו איתנו: 052-2531159 / 077-5600464


כיצד לבחור את הסטודיו שיעצב ויבנה לכם אתר אינטרנט?

תבדקו כמה שנות ניסיון יש למי שאתם עובדים מולו בסטודיו
(לפעמים לבעל הסטודיו ניסיון נכבד אך לעובד שמולו אתם עובדים יש רק ניסיון של שנה בדיוק למעצב הגרפי מבית הדפוס)
תבדקו כמה שנים הסטודיו קיים ומי הם לקוחותיו
בקשו לראות עבודות, לא על רק על המחשב אלה עבודות פיסיות כאלה שאתם יכולים לראות, לגעת לבדוק איכות.
בקשו לראות עבודות מיתוג ואת המוצרים הנלווים דהיינו שם, לוגו, סלוגן נוצר בסטודיו וגם המוצרים הנלווים שהופקו בו
(אתר אינטרנט, כרטיס ביקור, ברושור, פולדר)
וודאו כי אתם עובדים באופן קבוע עם אותו מעצב כך שלא תועברו כל פעם להמשך עבודה עם מעצב אחר
אל תתביישו לבקש המלצות או טלפון של ממליצים במידת הצורך

רוצים אתר מקצועי ומנצח? התקשרו עכשיו! נייד: 052-2531159, טל סטודיו: 077-5600464

נכתב על ידי:
איריס חן הבעלים של סטודיו סיאן מתמחה במיתוג עסקי, יעוץ שיווקי ועיצוב אתרי אינטרנט

סטודיו סיאן הינו סטודיו מקצועי אשר הוקם ע"י איריס חן בשנת 2001